Wszystkie AKTYWNE POLSKIE gildie na SWGOH-PL

DaceJoy
83 posts Member
edited September 2017
Cześć,
Jestem oficerem pewnej gildii i cały czas szukamy aktywnych osób.
Mamy otwarta rekrutację dla graczy z lvl +70 i nadal trafiają się rodzynki inwestujące w Jedi Knight Guardian…
sam zdążyłem go wbić na 4* zanim poszedłem po rozum go głowy..

Wielu aktywnych graczy znalazło już swoje miejsce dzięki SWGOH-PL
Dołącz do nas na serwerze Discord: https://Discord.GG/ERPRp4m

Serwer istnieje od 21.04.2017 i już po 2 tygodniach połączyliśmy ponad 130 użytkowników i kilkanaście gildii.
Są u nas gildie robiące hATT, ATT, Rancor Teroic, T6, T5... Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Mamy dużą bazę informacji mówiącej o tym jak sensownie dobierać postacie jak grać i kiedy co robić. Wiedzą dzielą się liderzy czołowych gildi i to wszystko w języku polskim. Oprócz masy wiedzy którą zgromadziliśmy można zawsze zadać pytanie z gwarancją otrzymania odpowiedzi od naszych ekspertów

Większość gildii wybiera Discord
Prędzej czy później każda "ogarnięta" gildia musi zacząć korzystać z alternatywnej formy komunikacji:
żeby sprawniej zarządzać 50 osobami podczas rajdów
i żeby skrócić czas szukania informacji o tym jak grać oraz przyspieszyć rozwój graczy

Zapraszam do promocji i współtworzenia nowego serwera.
Jest to PIERWSZY POLSKI SERWER discord SWGOH PL, otwarty dla wszystkich polskich graczy i wszystkich polskich gildii.

Oficerów/rekruterów/liderów zachęcam do zostawienia na serwerze wymagań, tak żeby ułatwić wszystkim wybór i poszukiwanie dostosowanej do indywidualnego stylu gry gildii.

Dołącz do nas i napisz na kanale SZUKAM GILDII

Na serwerze możesz stworzyć osobny kanał (niewidoczny dla innych) na potrzeby wewnętrznego chatu twojej gildii, Zalety są oczywiste, baza danych jest zawsze pod ręką i nie musisz tworzyć serwera od podstaw.
Każdy jest mile wdziany.

0xvPUZ0.jpg
Największy polski Alliance: https://sites.google.com/view/swgoh-pl
Post edited by DaceJoy on

Replies

Sign In or Register to comment.