Frantic Turks [110m GP/41*] Oyuncu Alımları

Replies

• acg
    125 posts Member
    Arkadaslar burayi lutfen gereksiz kullanmayalim.

Arkadaslar aksam 20:00'da aat, 22:30'da rancor raid acilacaktir, lutfen kacirmayalim.
  • Arkadaşlar burayı lütfen bildirim grubu olarak kullanmayalım

giphy.gif
  • acg
    125 posts Member
    edited March 2017
    urcCLrN.jpg
    Post edited by acg on
  • acg
    125 posts Member
    @zebellah merhabalar. Ofirinci nickli arkadasla konustum, ayni saatte odul aldiginiz icin seninle ayni ortamda bulunmak istemiyormus. Iyi olan kazansin dedi. El patron'un selami var bu arada. Selami selam söylemedi, yanlis anlasilma olmasin.
  • FT ROSALINDA
  • acg wrote: »

Arkadaslar aksam 20:00'da aat, 22:30'da rancor raid acilacaktir, lutfen kacirmayalim.
    acg wrote: »

Merhaba arkadaslar,loncanizda yer var ise katilmak isterim muttefik kodum 992446134. Uygun mudur?
  • Arkadaslar herkese merhaba oncelikle, loncaniz da yer var ise katilmak isterim. Mumkun mudur?
  • acg
    125 posts Member
    Merhabalar. Maalesef şu an guildimizde boş yer bulunmamaktadır. Ama yer açılırsa buradan duyurusunu yaparız dostum mutlaka.

Ilgin icin tesekkurler. Iyi oyunlar.

• Anladim,tesekkurler geri donusun icin ustad.
  • 13 Ocak'ta katıldığım birbirinden güzel insanlardan oluşan bu lonca sayesinde bugün itibariyle General Kenobiyi açmış bulunuyorum. Herkese birde buradan teşekkür ederim.

giphy.gif
  • acg
    125 posts Member
    b8rAly2.jpg

Tekrar tebrikler başkan. Hayirli The Negotiator kullanmalar :)
  • acg
    125 posts Member
    edited April 2017
    Arkadaşlar şu an guildimiz 50/50 olsa da arena derecesi ve aktiflikte sorun yaşayan bazi arkadaslarimizla zamanla yollarımızı ayirmayi planlıyoruz. Bu sebeple aramiza katilmak isteyen arkadaşlari iyi arena derecelerine sahip oldugu taktirde (arena siralamasina onem veren kisiler haliyle daha aktif oluyor) aramizda gormek isteriz.

Kadrolarimizi incelemek isteyen arkadaslar icin:

https://swgoh.gg/g/4238/frantic-turks/

Not: timezone ayari hatali olan bircok kisi var. Arena derecelerinin hepsi dogru degil. Gorundugunden daha fazla arena 1.si var.

Son olarak muttefik istegi yollayan arkadaşlar icin küçük bir not, yeni nick'im FT Khaos. Iyi oyunlar!
  • acg
    125 posts Member
    Arkadaslar guildimizde su an 1 kisilik bos yer bulunmaktadir. Aramiza katilanlar oldukca tahmini 5 6 kisilik yer daha acilacaktir. Gunluk 30k toplanmasi ve daha iyi oyuncular icin guild ici yenilenmeye gidiyoruz. Aramiza katilmak isteyen yabanci guildlerdeki tum iyi turk oyuncular davetlimizdir.

Iyi oyunlar dileriz.
  • Merhaba arena siralamasinda 120 ile 60 arasinda oluyorum genellikle. Dusunur musunuz?
  • up
    FT ROSALINDA
  • acg
    125 posts Member
    Dostum su an icin olumlu bir cevap veremiyoruz, kusura bakma lutfen. Arena aktifligi cok onemli su an bizim icin.

Ama dirsek temasinda kalalim, arena siralaman duzelince aramizda gormek isteriz seni.
  • Arena sıralaması kac olması lazım dostum?:) Is basvursuna cevirdin sen bu isi:) sende biliyorsun ki arena da inisler cikislar var .
  • acg
    125 posts Member
    edited April 2017
    :) dostum kusura bakma, lutfen yanlis anlama. Bizde genelde guildin en az yarisindan fazlasi ilk 3 bitiriyor. Arena aktifligi olunca muhabbetlere de katiliyor oyuncular, cok aktif kalınıyor. O anlamda biz arena siralamasi onemli diyoruz.

XZAJQpU.jpg

Mesela bu dunden. Ki taurus, thunderwing ve captaindelmont da 1 bitirdi. Timezone ayarlari yanlis oldugu icin dogru göstermiyor. Ayni zamanda shardmate gruplarinda yer veren o yuzden 2de 3te bitiren arkadaslar var. Tolga1907, meroo ve general007 gibi.

Ilk 20 oyuncusu olanlarin aramizda daha rahat kaynasabileceginiz dusundugumuz icin boyle diyoruz. Baska bir sebebi yok yani :)
  • Tamam eyvallah, benden pas hadi iyi oyunlar:)
  • acg
    125 posts Member
    Tesekkurler dostum, iyi oyunlar :)
  • Guildimize yeni oyuncu arayışlarımız devam ediyor. Şu anda 2 kişilik yer var.

600/600 yapıyorsanız, iyi bir kadronuz varsa, arenada düzenli ilk 50deyseniz bekleriz.
  • Up
  • acg
    125 posts Member
    Arkadaslar su an 48 kisiyiz onumuzdeki gunlerde 2 3 kisiyi daha cikarabiliriz. Yabanci guildlerdeki veya daha iyi bir guilde gecmek isteyen turk guildlerindeki tum iyi oyunculara kapimiz aciktir.

Forum harici gelen taleplere guvenemedigimizden ben genelde reddediyorum. Buradan ulasirsaniz seviniriz. Iyi oyunlar.
  • Heroic Rancor raid Türkiye saati ile 19:30'da açılıyor ve 22:30'a kadar sıfır vurup ödül tablosuna giriyorsunuz 22:30'dan sonra 1 takım ile vuruş serbest, Heroic AAT ise saat 20:00'de açılıyor. Hemen gelin Kenobi shard'larını kaçırmayın.
  • acg
    125 posts Member
    Arkadaslar su an 50/50 olduk ama birkac kisi daha cikaracagim icin basligi degistirmiyorum. Katilmak isteyenler bize buradan ulasabilir.
  • acg
    125 posts Member
    Arkadaslar son gunlerde cok fazla muttefik talebi aliyorum. Buradan veya mesaj yoluyla ulasirsaniz sevinirim. Reddetmek zorunda kaliyorum diger turlu. Boyle daha saglikli iletisim kurabiliriz.

Ilginiz icin teşekkürler. Iyi oyunlar arkadaşlar.
    Arkadaslar son gunlerde cok fazla muttefik talebi aliyorum. Buradan veya mesaj yoluyla ulasirsaniz sevinirim. Reddetmek zorunda kaliyorum diger turlu. Boyle daha saglikli iletisim kurabiliriz.

Ilginiz icin teşekkürler. Iyi oyunlar arkadaşlar.
    Merhaba sağlam Türk klanı arıyordum hanidir...
    https://swgoh.gg/u/grandmasterkenobi/
  • acg
    125 posts Member
    Merhaba dostum. Guildden cikabilirsen davet edebilirim seni :)
    Merhaba dostum. Guildden cikabilirsen davet edebilirim seni :)
    Ok,çıkıyorum birazdan.
  • Yalnız dün girmiştim bu guilde bir başkasından çıkıp.Buradan da çıkar isem beklemem gerekiyor muydu?
Sign In or Register to comment.