Polish guild.

Prev134567
Są tutaj jacyś gracze z Polski? Jest w ogóle sens myśleć o polskiej gildii czy szukać od razu innej?

Replies

  • Capt_Rex
    116 posts Member
    Options
    Myśleć zawsze można, wręcz należy, żeby nie robić głupst, ale czy coś z tego będzie to nie wiem :-P
  • Jedi_of_Oz
    547 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Od wódki rozum krótki.

    I did see a Chewpolka & a Darthmarek floating about.
  • Options
    I'm American of Polish descent, but I don't speak Polish :(. Except for pijany and dupa.
  • Options
    And that's all you need to know, CaroCanon. :p
  • Options
    Hahaha. I'll happily join if you'll translate for me :)
  • Options
    Nah. I'm a Polish Australian and in the ANZGC.

    But for a plate of bigos, pierogi and some piwo, I might be swayed.
  • Lamar
    112 posts Member
    Options
    bartek0307 wrote: »
    Są tutaj jacyś gracze z Polski? Jest w ogóle sens myśleć o polskiej gildii czy szukać od razu innej?
    Ja byłbym chętny na takie inicjatywy ale ... jeśli ktoś czuje się na siłach to zakładajcie
  • Options
    Koniecznie robimy własna gildie. Polakow napewno gra sporo. 50 osob sie zbierze. Jak cos pomogę. Pozdro
  • Options
    Proponuje pomysleć nad jakaś fajna nazwa powiązana rzecz jasna z Polska :)
  • jagram
    94 posts Member
    Options
    Z chęcią przyłącze się lub założę polską gildię dla bardzo aktywnych graczy.
    Czy znajdzie się 50 polskich graczy powyżej 70 poziomu, z przyzwoitą kolekcją 7-gwiazdkowych postaci, kończących codziennie wszystkie aktywności, wyzwania i GW?
  • Options
    Ja mam ponad 10 wymaxowanych postaci, lvl 74 i pykam codziennie wiec pisze sie.
  • jagram
    94 posts Member
    Options
    No to jest nas 2, musimy znaleźć jeszcze 48...
    Więcej chętnych?
  • Lamar
    112 posts Member
    Options
    jagram wrote: »
    Z chęcią przyłącze się lub założę polską gildię dla bardzo aktywnych graczy.
    Czy znajdzie się 50 polskich graczy powyżej 70 poziomu, z przyzwoitą kolekcją 7-gwiazdkowych postaci, kończących codziennie wszystkie aktywności, wyzwania i GW?

    Ale jesteście wybredni ;)
    Ja gram od 1,5 miesiąca więc warunków nie spełniam.
    Na reddicie był podobny temat - kilka osób się zgłosiło ale inicjatywa upadła.

  • jagram
    94 posts Member
    Options
    Wybredni, nie wybredni. Dobrze żeby gracze w gildii reprezentowali ten sam poziom, inaczej później będą problemy np. po rozpoczęciu rajdu część graczy nie będzie mogła w nim wziąć udziału bo nie będą spełniali wymagań. Moim zdaniem minimum powinny być 70 poziom i przynajmniej 5 wymaksowanych 7-gwiazdkowców. Te wymagania to tylko moja propozycja, jeśli zbierze się więcej graczy z polski możemy pogadać o wymaganiach.

    Kurcze, fajnie popisać po polsku. Fajnie też byłoby założyć polską gildię. Od razu do głowy przychodzi mi jakaś krótka, agresywna nazwa np. Grom, Amok, Taran, Furia.

    Grałem swego czasu sporo w Contest of Champions i tam kilka polskich gildii było. Myślę, że jest sporo aktywnych graczy z polski, którzy nie wchodzą na fora o grze. Jak ruszą gildie to pewnie będzie łatwiej się skrzyknąć przez wewnętrzny chat. W sumie to mam jednego znajomego w pracy, który sporo gra, a nie wchodzi na fora - poziom 73 + na pewno kilku wymaksowanych 7-gwiazdkowców.

  • Lamar
    112 posts Member
    Options
    jagram wrote: »
    Moim zdaniem minimum powinny być 70 poziom i przynajmniej 5 wymaksowanych 7-gwiazdkowców. Te wymagania to tylko moja propozycja, jeśli zbierze się więcej graczy z polski możemy pogadać o wymaganiach.

    No skoro Ty zakładasz gildię to Ty dyktujesz warunki wstępu do niej - to zrozumiałe.

    Jak wprowadzą gildie to będę jakiejś szukał oczywiście i z chęcią bym pograł w jakiejś polskiej a co z tego wyjdzie to zobaczymy. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji że chcę dołączyć. Jeśli ktoś chce zakładać to już inna para kaloszy - gildie będą dawać konkretne korzyści więc ludzie szybko się rozejdą i na budowę będzie już troszkę za późno. Nad założeniami i zebraniem odpowiedniej ilości osób musisz myśleć już teraz (moim zdaniem).
  • jagram
    94 posts Member
    edited April 2016
    Options
    jagram wrote: »
    Z chęcią przyłącze się lub założę polską gildię[...]

    Napisałem, że chętnie dołączę lub założę. Nie jestem nawet założycielem tego wątku, tylko bartek0307.

    Byłem liderem gildii w Contest of Champions i nie była to przyjemna sprawa. Wolałbym raczej dołączyć do silnej polskiej gildii założonej przez kogoś, ale jeśli nie będzie chętnych do roli lidera to mogę nim zostać byle dobra ekipa graczy się znalazła. Na razie poczekajmy czy odezwie się więcej graczy z polski i czy tworzenie gildii przez forum ma w ogóle sens.

    Także gracze z polski, którzy szukają lub chcą założyć gildię, odezwijcie się w tym wątku!
  • jagram
    94 posts Member
    Options
    Może dopisz też w wątku na reddicie linka do naszego wątku na oficjalnym forum.

    Idealnie byłoby zebrać 150 osób i utworzyć 3 gildie - główną, dla średnio-zaawansowaynch i dla początkujących. Później najlepszych awansować wyżej, jak się zwolnią miejsca przez odejścia i wyrzucenia itd.

    W Contest of Champions 95% transferów i rekrutacji odbywało się przez wbudowany chat. Z pewnością jest wielu dobrych polskich graczy, którzy nigdy nie odwiedzili tego forum. Póki w grze nie zrobią chata nie mam pomysłu jak do nich dotrzeć...
  • Tic
    20 posts Member
    Options
    Jakby co też jestem chętny do gildii :) . Więcej chętnych pewnie się zgłosi jak pojawią się gildie i gracze zaczną intensywniej szukać.
  • Options
    No ja jestem chętny (wątek na Redicie jest mój). Największy problem jednak są wymagania od tych raidów. Jak sami widzicie, realnie trzeba by mieć gildię 50 polaków z pozioami 70+ (najlepiej aby tych 75+ było ponad połowa). Jak do Epickich wyzwań sugerują 80 level Gear IX - może być naprawdę ciężko. Sam mam teraz 75 Level i mam trzy postacie na IX gear (oczywiście 7* to mam w sumie z 15 ).

    Bo jeśli założymy Polską gildię i w efekcie będzie przez to ODSTAWIAĆ od reszty graczy, to się to szybko rozpadnie bo najlepsi zaraz się rozejdą. Teraz efektywność gildni będzie zależeć od naszego rozwoju prywatnego ...
  • Tic
    20 posts Member
    Options
    Myślę, że ekipę 70+ da się złożyć. Jednocześnie nie wierzę, by możliwe było nawiązanie walki z maniakami, którzy wydają tysiące dolarów na tę grę, a takich jest niemało :) . Grunt to dobra zabawa i trochę wytrwałości, a rezultaty same przyjdą. Pozdrawiam.
  • Options
    Ok panowie musimy zacząć się zbierać. Wpierw wybierzmy osobę, która ma już doświadczenie w prowadzeniu gildii i jest w stanie to zrobić. Kto chętny? Dalej układamy wymagania i lecimy z tematem. Żeby czynnie rywalizować z najlepszymi musimy zebrać porządną grupkę osób.
  • Options
    Witajcie, też się piszę,
    Level 74, codziennie gram, 14-7* postaci
    Ally code 919-443-978
  • jagram
    94 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Na razie zainteresowanych jest 6 osób, lista według poziomu:
    1. Mareczeq - 75 poziom, 15 siódemek (3 na sprzęcie IX) - lider? :-)
    2. radzik2908 - 74 poziom, 14 siódemek (3 na sprzęcie IX), 919-443-978
    3. d4rkmann - 74 poziom, 10+ siódemek
    4. jagram - 74 poziom, 7 siódemek (kolejne 2-3 za kilka dni), 938-171-974
    5. Lamar - ???
    6. Tic - ???
    Może spróbujecie jeszcze raz napisać wątek na reddicie z linkiem do tego wątku, w poprzednim jak Lamar dopisałeś info to się nie odświeżył - nie wskoczył do góry. Może też ktoś napisze komentarz w google play z info o przymiarce do gildii i linkiem?
  • radzik2908
    75 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Dopisz u mnie 3x gear IX (Yoda, Old Daka, Geonosian Soldier),
    reszta 7* gear VIII
  • Tic
    20 posts Member
    Options
    No to jak się już tak przedstawiamy to
    - poziom 74
    - 9 siódemek
    - ally code 667-698-952
    Pozdro :)
  • Lamar
    112 posts Member
    Options
    Ja mam 66lvl na dzień dzisiejszy
  • Options
    lvl 60 zglaszam, ale jak chcecie od razu ustawic na 75 lvl to mozecie miec prblem z kompletem. Zalozmy moze pierwsza polska ale ustalmy limit na o wiele nizszy , byleby wystartowac, potem mozna podkrecac srubke i Ci co nie beda aktywni z automatu beda zastepowani przez tych co chca grac.

    Mozemy zacnziemy proponowac nazwy i na nie glosowac, niech kazdy dorzuci cos od siebie i wybierze sie najbardziej polska i krzykliwa.

    ode mnie:

    POS - Polish Elite Squad
    HUSARIA
    SZWADRON

  • Riper
    13 posts Member
    Options
    poziom 74
    5 siódemek
    ally code 254-866-744
  • Options
    Hej, pozdrawiam z Sopotu, z przyjemnością do was dołączę. Na tą chwile, 73 lvl, 8 siódemek, wszystkie na gear VIII. Mój ally code 155-149-618. Gram codziennie.
Sign In or Register to comment.