GEoP - Silna polska gildia poszukuje mocnych graczy (Rajdy Heroic co 2 dni)

Prev13456726
jagram
94 posts Member
edited June 2016
Wymagania:
- 600 coins dziennie
- instalacja i używanie aplikacji Discord
- przestrzeganie regulaminu rajdów

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do GEoP proszę o napisanie w tym wątku lub wysłanie PW do użytkownika radzik2908.

Post edited by jagram on

Replies

  • Options
    moja mało patetyczna propozycja to Bigos :smiley:
  • SDziad
    150 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Cześć, chętnie dołączę do gildii. Nick w grze - Kaytee Glopio (wygenerowany, mam zamiar zmienić), kod 652-193-466.
    Poziom 74, 6 postaci na 7*: Lumi, Poggle, 86, Phasma, Sidious i Barriss, do tego Qui-Gon, Ben Kenobi, Rey, Ahsoka i 88 na 6*.
    13 postaci na VII, 6 na VIII, Poggle na IX.
    Używam całej dostępnej energii, staram się utrzymać w Top 100, z GW nie mam problemów poza znużeniem.

    Co do nazwy, jestem za GEoPem, intrygująca robaczo brzmiąca nazwa.
    Post edited by SDziad on
  • Acheron
    29 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Id: Acheron
    lvl74
    624-598-758
    7* - 5 (Lumi, Phasma, Sidious, Dooku, JC)
    6* - 6 (3 roboty, pilot z GW shop'u, PloKun, QG)
    4-5* - dużo
    zbroje lvl8 - 12
    GW wlasciwie zawsze przechodze, chociaż bez atakerow troche musze czasem pokombinowac. Arena zawsze w top100 - nigdy nie wydawalem krysztalow aby byc wyzej (dziś doszedłem do 33, ale mnie rzucili do 47).
    Gram kazdego dnia. Na energie wydaje zawsze 2*50 krysztalow i 100 kryształów w cantina battles.
    Co do nazwy - GEoP może być.
  • Options
    Cześć wszystkim, to mój pierwszy post na tym forum, do tej pory przeglądałem tylko reddita. Oczywiście chętnie dołączę do gildii :)
    Nick w grze: Hafn Meister
    Poziom: jutro wbiję 75
    Ally code: 835-975-274
    Gram mniej więcej od połowy grudnia, jestem aktywny, GW kończę codziennie (po patchu niestety zajmuje to dużo więcej czasu), arena top20, czasami top10.
    Moje postacie (w nawiasie poziom wyposażenia):

    7* - Poggle(IX), QGJ(IX), Geo Soldier(IX), Savage(IX), Luminara(VIII), Kylo Ren(VIII), Phasma(VIII), IG-88(VIII),IG-86(VIII), JC(VIII), Sid(VIII)
    6* - Eeth Koth(VIII) 100/100 shardów, Barris(VIII) 72/100, Boba Fett(VIII) 88/100 ale nie kończę go póki co, Tusken Raider 100/100 nie ulepszałem, Biggs 85/85 czeka na lepsze czasy.

    Aktualnie farmię Dakę(4* 62/63), HK-47(4* 44/65), Barris, Teebo(4* 50/65)
    Z trudnych misji RG(4* 42/65, za kilka dni gear IX), Rey(5* 41/85)

    Jeśli chodzi o nazwę, to z podanych najbardziej odpowiada mi GEoP, ale bardziej podoba mi się Poland can into Space

    Pozdrawiam :)
  • jagram
    94 posts Member
    Options
    Porządna aktualizacja listy i przymiarka do regulaminu po południu/wieczorem. Jeszcze kilka dni zostało, a już dobijamy do połowy, jest dobrze.
  • Options
    Mój ally code: 785-688-256
  • Options
    MOj ally do uzupelnienia - 712-965-354
  • Options
    To i mój ally:199-226-983
  • Options
    Z chęcią do Was dołączę.
    Lvl 74, 6x7*, Ally code: 474 717 984
    Robię wszystkie dzienne, jestem F2P
  • jagram
    94 posts Member
    Options
    Gildia już w połowie pełna. Nadal niech wszyscy piszą gdzie mogą o naszej inicjatywie. Lamar robisz dobrą robotę :-)
    Starałem się sortować naszą listę według poziomu, liczby siódemek itd. ale zaczynam się już trochę gubić, więc kolejne osoby będę dopisywał w kolejności zgłaszania.
    Teraz chciałbym rozpocząć dyskusję o wymaganej dziennej aktywności w gildii.
    Wiemy, że jest zadanie na każdy dzień tygodnia i do zdobycia są nagrody od tier1 do tier7. Nie wiemy jakie będą różnice między tierami i czy będzie się opłacać zdobywać wyższe tiery za wszelką ceny, na razie niech to będą wstępne założenia, dokładnie doprecyzujemy dzienne wymagania aktywności dopiero jak gildie ruszą.
    Poniedziałek - liczba misji Light Side:
    Zakładam, że każdy z nas będzie robić w ten dzień przynajmniej 2 x refresh energii za 50. 2x120 + 24x10 = 480 energii do wykorzystanie, jeśli zostawimy trochę energii z poprzedniego dnia, tak żeby od rana mieć dużo to nawet można założyć 500 energii. Misje, z których można coś sensownego wyciągnąć kosztują od 8. Czyli koło 40-50 misji możemy w ten dzień wykonać. Proponuje celować w tier 3 czyli każdy min. 45 misji lub w tier 2 czyli min. 25 misji każdy, zależy jaka będzie różnica w nagrodzie.
    Wtorek - liczba starć Galactic War:
    Dla mnie sprawa prosta celujemy w tier 7, każdy 12 walk, pełna mobilizacja w ten dzień, innej opcji nie ma.
    Środa - liczba misji Hard:
    Energia do wykorzystania tak jak w poniedziałek 480-500. Misje kosztują do 12. Powinniśmy celować tier 6 - min. 34 walki każdy.
    Czwartek - dzienne Challenge
    8 challenge jest za darmo dla każdego więc celujmy w tier 6 czyli min. 8 challenge każdy.
    Piątek - liczba misji Dark Side:
    Patrz poniedziałek, 2 lub 3 tier czyli min. 25 lub 45 misji każdy
    Sobota - Liczba starć na Arenie:
    Albo umawiamy, że robimy 5 darmowych walk czyli celujemy w tier 4 albo każdy robi 10 walk (dodatkowe 5 walk kosztuje tylko 50 kryształów, można w ten dzień wykupić dodatkowe walki zamiast refresha energii) wtedy celujemy w tier7. Ale tu także musimy ocenić czy różnica między tierem 4 a 7 jest na tyle duża, żeby opłacało się wydawać te 50 kryształów.
    Niedziela - Liczba starć w Cantinie:
    Zakładam, że każdy robi jednego refresha za 100 kryształów. Czyli razem 264 energii. Misje są za 8 do 12. Proponuję celować w tier 3 lub 4 czyli 14 misji każdy lub 22 misje każdy.


  • Tic
    20 posts Member
    Options
    Jakby ktoś nie widział to tutaj mały poradnik niejakiego El Guapo :
    http://starwarsgoh.blogspot.com/2016/04/el-guapos-swgoh-guide-to-guild.html
    Kilka uwag można wziąć pod uwagę np. kwestię odświeżania i nagromadzenia energii w kantynie dzień wcześniej. Słusznie jednak zauważył jagram, że nie wiadomo czy warto się spinać by robić o jeden czy dwa wyższe tiery. Szczerze mówiąc to po krótkim stwierdzeniu jagrama o twardym przewodzeniu gildią :) trochę się bałem jakichś niebotycznych wymagań Lidera, ale powyższe propozycje wydają się bardzo rozsądne i możliwe do zrobienia przez graczy naszej Gildii :)
  • Lamar
    112 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Mam uwagi do poniedziałek, środa, piątek czyli do misji LS i DS. Dużo zależy od nagród ale biorąc pod uwagę, że trzeba jeszcze wykonywać obowiązkowo misje w hard mode (żeby zaliczyć daily - ja osobiście nie chciałbym odpuszczać 6 bitew w hard mode) i fakt, że nie każdy farmi to samo mogą te dni być problematyczne. Tak samo ciśnięcie na siłę bitew w hard może przynieść więcej szkód niż korzyści. Dużo zależy od nagród oczywiście.

    Co do reszty dni to uwag nie mam bo i tak robię refresha za 100 w kantynie (a czasem za 200), na arenie nie robię ale 50 kryształów to nie majątek, challange robię, GW robię

    EDIT:
    Prowadzenie gildii w tej grze będzie trudne. Często może się okazywać, że na 50 graczy jeden da ciała i cały plan ... w piach. Myślę, że powinny być po prostu dni traktowane bardziej lajtowo oraz oczywiście dni traktowane priorytetowo - faktycznie na pierwszy rzut oka propozycje są wyważone.
    No i pamiętajcie, że już Tier 6 teoretycznie wymaga postaci na 80lvl. Tier 7 z początku może być dla nas (i każdej niemal gildii w tym momencie) zbyt dużym wyzwaniem.
  • jagram
    94 posts Member
    Options
    Kurde zapomniałem o dailach... Poniedziałek, Środa i Piątek są najbardziej problematyczne. Ustalimy chyba póki co niższe tiery i ewentualnie skorygujemy jak tylko dowiemy się jakie są nagrody.
    O twardej ręce chodziło mi o pilnowanie czy wszyscy są aktywni. Pod koniec tygodnia podsumowanie aktywności i osoby, które przez 3 lub więcej dni nie spełniły min. wymagań wyrzucenie z automatu. Za 1 lub 2 dni słabej aktywności ostrzeżenie i jeśli w kolejnym tygodniu osoby te znowu nie spełnią wymagań przez 1 lu 2 dni wyrzucenie najsłabszego z nich. Oczywiście wszelki zgłoszone wcześniej!!! nieaktywności z powodów "życiowych" uznajemy, ale nie może tego być za dużo.
    Nie chcę ustalenia niebotycznych wymagań co do tierów, nie o to chodzi, mają być realne, tak by aktywny i mocny gracz nie miał większych problemów z ich spełnieniem, jedynie żeby w niektóre dni skupić się trochę bardziej na zadaniach gildii niż na swojej korzyści.
    Później trzeba będzie ustalić minimalny udział w rajdach, ale o tym za mało wiemy, żeby to teraz zrobić.

  • Options

    Lamar wrote: »
    (...)
    EDIT:
    Prowadzenie gildii w tej grze będzie trudne. Często może się okazywać, że na 50 graczy jeden da ciała i cały plan ... w piach. Myślę, że powinny być po prostu dni traktowane bardziej lajtowo oraz oczywiście dni traktowane priorytetowo - faktycznie na pierwszy rzut oka propozycje są wyważone.
    No i pamiętajcie, że już Tier 6 teoretycznie wymaga postaci na 80lvl. Tier 7 z początku może być dla nas (i każdej niemal gildii w tym momencie) zbyt dużym wyzwaniem.
    Na 50 osób wątpię czy wszyscy wykonają plan, szczególnie te na "styk". I nie mówię tu o braku zaangażowania bo myślę, że każdy będzie się starał ale o zdarzeniach losowych. Ale to wszystko wyjdzie w praniu :)
  • jagram
    94 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Dlatego za 1-2 dni z 7 jest ostrzeżenie. Jeśli ktoś w 3 dni da ciała to oznacza, że nie jest aktywnym graczem. Oczywiście tak jak pisałem, można wcześniej zgłosić problemy z aktywnością w jakimś okresie. W poprzedniej gildii taki system się sprawdzał, szybko usunięte zostały "pijawy" i został w miarę, równy i zaangażowany skład.

    Pierwszy rajd proponuję rozpocząć stosunkowo nisko żeby się zaznajomić ze wszystkim, wyczuć jak grać skutecznie, patrzeć jak nam idzie i później podnosić poprzeczkę jeśli okaże się, że zaliczamy niższy tier bez większych problemów. Czyli na początek tier 5, mam nadzieję, że szybko przeniesiemy się na tier 6, a oczywiście naszym celem będzie taki rozwój żeby zaliczać Heroic.
    Jęsli ktoś nie widział to:
    Tier 5 – Requires characters to have 5 Stars and above, Intended for level 70 and Gear lvl VII
    Tier 6 – Requires characters to have 6 Stars and above, Intended for level 80 and Gear lvl VIII
    Heroic Tier – Requires characters to have 7 Stars, Intended for level 80 and Gear lvl IX
  • Options
    Przydało by się jakieś forum, lub/i komunikator dla wymiany doświadczeń i lepszego kontaktu.
    Kilka gildii korzysta z "Line" jako komunikatora.
  • jagram
    94 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje - to lub inne forum, facebook, wewnętrzny chat, line, tak żeby dla większości było jak najwygodniej.
    Acha no i fajnie zapowiada się opcja, że jednej strony pracujemy na wspólny wynik gildii, a z drugiej strony mamy lekką rywalizację, bo będzie ranking udziału w aktywnościach i najaktywniejsi dostaną bonusy.
  • Options
    Ja tam jestem póki co aktywny dzień w dzień więc większość questów będę starał się wykonywać na miarę swoich możliwości :) Wiadomo, że póki się nie zgramy to nie ma sensu uderzać zawsze w najwyższe punkty z niektórych wyzwań ale tak po paru dniach będzie już wiadomo co i jak :) BTW. Czy liczycie też te bonusy energetyczne, które są 3 razy na dobę? W końcu to dodatkowe 135 punktów energii czyli np. 12 walk hard (przy koszcie 12) lub 22 walki standardowe (przy koszcie 6).

    P.S. Wiadomo coś na temat ewentualnego banku gildii i jakie będzie dawał korzyści?
    Always trying and trying...
  • jagram
    94 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Zapomniałem o 3 darmowych doładowaniach. 135 energii w sumie...ale to dobrze tiery będą jeszcze łatwiejsze do osiągniecia :-)
  • Options
    Witam.

    Tez chetnie dolacze.
    Ally Code: 968-498-717
    Level 74 (75 za 2 dni)
    szesciu 7gwiazdkowcow, sporo 6scio
    Gear 3* LVL IX, 14* LVL VIII
    GW koncze codziennie, na arenie koncze zwykle w top 50.

    Pozdrawiam.
  • Options
    Ja jestem za nazwą Polish First Order :)
  • Options
    in game name: Drew Powers
    lvl75
    674-953-295
    7* - 11 (GS, Poggle, QGJ, Luminara, Eeth, IG-88, IG-86, Sidious, Phasma, JC, Windu, jeszcze będzie Yoda, kiedy wróci), sprzęt VIII wszyscy i GS - IX
    GW - kończę codzienne
    Arena - top 20
    gram codziennie
    jestem z Ukrainy, ale teraz mieszkam w Polsce, nie wiem czy przyjmiecie obcokrajowca do siebie )
  • Options
    Nie lepiej grupę na fb zrobić? Co do kolegi z Ukrainy to myślę, że każdy polskojęzyczny gracz będzie w porządku.
  • MorviuS
    9 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Witam, chętnie dołączę. Gram aktywnie, co dzień od początku stycznia.
    Głosuję na nazwę: Husaria

    Nick: MorviuS
    Kod: 572-777-357
    Poziom: 74
    7*: 4 (Teebo, Luminara, Sidious, IG-86) - niedługo wpadną z dwie jeszcze
    Gear VIII+: 9
    GW: Kończę co dzień
    Arena: 100-150
  • jagram
    94 posts Member
    Options
    Oczywiście gracz z Ukrainy mile widziany. Dokładnie tak jak Bartek napisał.
  • Krajek
    10 posts Member
    Options
    Widze, że temat pięknie rozkwitł :) Jestem za nazwa GEoP - Galactic Empire of Poland
  • Options
    A nie myslicie ze troche z ta aktywnoscia i wyamaganiami przesadzacie? Nie chcialbym byc prorokiem, ale szczerze watpieze 50 osob dzien w dzien bedzie spedzac pol dnia na telefonie... I moze sie okazac ze jagram zostaniesz z 10 osobami i twarda reka... :) No ale coz, jesli ktos nie ma pracy, dzieci, rodziny to moze sie i Wam uda, trzymam kciuki.
  • Options
    Dajmy sobie przynajmniej tydzień na zapoznanie się z tym całym gildiowym tałatajstwem, zanim Jagram zmieni się w Cpt Phasmę ;)

  • Riper
    13 posts Member
    Options
    oj tam oj tam, nie potrzeba pół dnia, braku pracy dzieci rodziny i życia ;) ja mam to wszystko i daje rade utrzymać się na średnim poziomie, który wygląda na to że starczy na raidy ;)
  • Tic
    20 posts Member
    Options
    Nie ma co sie zniechecac. Na razie plany sa skromne. Nikt tutaj raczej nie ma ambicji wspolzawodniczyc z maniakami jednak obawiam sie, ze jesli ktos mysli o dalszej grze to bez udzialu w rajdach i zwiazanych z nimi nagrodami bedzie ciezko. wiadomo, ze beda tacy, ktorzy beda miec mniej czasu i ochoty na udzial w zyciu gildii. Nie moze byc jednak tak, ze beda w gildii tylko po to by czerpac korzysci. Inna sprawa, ze na chwile obecna chyba jeszcze nie wiadomo na ile aktywnosc w rajdach bedzie wplywala na mozliwosc np. zakupu w aklepie gildii. Jesli to bedzie mocno powiazane to sprawa zalatwiona i problemu pijawek nie bedzie.
Sign In or Register to comment.