Serbian Syndicate [68m GP, 4 seats open] - looking for EX YU players

Deda
12 posts Member
edited February 2018
This is an update after 15 months, a lot has changed :)

We are playing Heroic Rancor and AAT, 27* LSTB, 25* DSTB at the moment

Member requirements:
- You are from Serbia, Bosnia, Macedonia, ****, Croatia, or you're just fluent in our language. Or languages, if that's how you prefer :wink:
- lvl 85, more than 1m GP is great
- You need to understand that this is just a game

Prohibited:
- Non-active players
- People who think that this is not just a game

Join our discord server discord.gg/aFM4Fnc if you have any questions or just want to check us out.

Samo hardkor i neka sila bude s' tobom! :smiley:

Post edited by Deda on

Replies

  • Options
    Idemooooo
  • Options
    Pozdrav
    Ako ste zainteresovani mi smo Svemirski Separatisti,inače bivši članovi Nebeskih šetača.
    Nas dvadesetak je napustilo guild,svi članovi su ozbiljni igrači i dnevno aktivni,većina je top 5 na svojim arena serverima!
    Inače smo bili blizu heroiku AAT pre odlaska!
    Moj ally code 191-314-375
    Moj swgoh.gg profil https://swgoh.gg/u/zulum/
  • Options
    Sad ću te dodati i ubaciti u gildu pa procenite da li vam je izazov. :)

    Mi se i dalje borimo sa šesticom i normal tenkom, nismo još nijednom probali heroic.
    Ali smo redovni i više smo tu zato što je zabavna igrica a ne zato što jurimo rankove.

    Ako ćemo svi zajedno napredovati onda super :D
  • Options
    Koliko vas ima?
  • Options
    37 trenutno, s tim što ima nekoliko njih koje ćemo izbaciti zbog neaktivnosti. taman će biti mesta
  • Deda
    12 posts Member
    edited December 2016
    Options
    btw ne mogu da te addujem jer si član gilde već
  • Options
    Samo nam igra ako hoćete kod nas!
    Nas je 22,rankor t7 će biti igran,ali moramo prvo t6 da bi otključali t7. AAT normal pre nerfa smo završavali za 5 dana,posle nerfa u cugu!
    Nemoj pogrešno da me shvatiš,ali smo baš jaki iako je pola starog guilda tu,a to su uglavnom sve igrači iz top 20 starog guilda
  • Options
    au pa mi smo onda treća liga :) ja tipa spičim milion demidža na AAT sedmici dnevno, a vas 20 ga odradite za dan. jako ste jaki :)
  • Options
    Sa nama ćete brzo napredovati,razmislite i vidi sa članstvom !
    Kod nas se rankor t7 igrao tako da se mi jači sklanjamo da bi slabiji igrači uzimali više geara da što brže stignemo do heroik AAT!
    Naročito nam trebaju ljudi sa dobrim džedaj timom i droidi.
  • Deda
    12 posts Member
    edited December 2016
    Options
    mi generalno kuburimo sa opremom najviše. moj prvi tim su džedaji recimo, i imam otključane sve džedaje, ali je samo qui gon tier XI (jedini) a svi ostali su u proseku 8-9 (aayla, lumi i gun di su jedini desetke)
    tako da ono, ja igram od februara ali nikako dovoljno geara da se skupi.

    naš najjači lik tuče skoro dupli demidž u odnosu na mene ali ni on ne prelazi 2 miliona na tenku šestici. reći ću im pa ćemo videti dal ćemo se seliti. :)
  • Options
    Velika je razlika t6 i t7 rankora,naročito u gear-u koji se dobija!
    Video sam šta imaš i nije to uopšte loše,ljudi su kod nas dolazili letos i sa slabijim inventarom,a da vidiš na šta sada liče!
    Bez ljutnje,nije mi namera da otimam članstvo,ali mislim da možemo samo da pomognemo jedni drugima! Nama trenutno trebaju aktivni članovi sa solidnim inventarom vama treba gear
  • Options
    aj videćemo u narednih dan-dva u kom su fazonu ovi moji pa ti javljam
  • Options
    Ok,mi očekujemo još par ljudi iz starog guilda,ali jedno 20 mesta će biti verovatno slobodno
  • Options
    Ipak imamo 25 mesta slobodno ako ste zainteresovani!
  • Options
    kakvo je stanje u gildu što se tiče slobodnih mjesta?
  • Options
    i da li ste počeli sa HC AAT?
  • Options
    Jos 8 slobodnih mesta u gildu Svemirski Separatisti (5 zvanicno, ali 3 od 8 su alter accounti koji sluze trenutno za koine i donaciju gira), tako da ko je voljan da nam se pridruzi moze da nas kontaktira na fb stranici SWGOH Svemirski Separatisti guild ili jos bolje na Discord-u: moj nik tamo je Miko#2994
  • Options
    Ako ste zainteresovani za chat igrača sa našeg govornog područja (a možda i malo šire) pridružite nam se na https://discord.gg/DFJsUz
  • Options
    I updated the thread, we're looking for 4 new guild members. :)
Sign In or Register to comment.