Frantic Turks [110m GP/41*] Oyuncu Alımları

Prev13456
acg
125 posts Member
edited December 2017
arkadaşlar merhaba. frantic turks guildi olarak bu sıralar aat raidi yüzünden kayıplar yaşamaktayız. bu açığı aat T7'ye uygun kadrolarla gelecek üyelerle kapatmayı düşünüyoruz.

guildimiz gün itibariyle aktif 48 kişiden oluşmaktadır. günde ortalama 28k ticket toplanmaktadır. 2 günde 1 T7 rancor açılmaktadır. Aat raidi ise 4 gün civarında sürmektedir. T6 bitimlerinde gelişimi görmek amacıyla T7 denenmektedir.

guild yaş ortalamamız 25 ve üstü seviyesinde. 3 adet whatsapp grubumuz bulunmaktadır. biri officer, biri genel biri de bildirim grubu olarak. aşağıda swgoh.gg sitesine üye olan üyelerimizin profilleri bulunmaktadır.

günlük 600/600 yapma şartı dışında aramıza katılmak isteyen oyuncuların whatsapp gruplarına katılma zorunluluğu vardır. aynı zamanda üyelerimizin kadroları yön verilerek takip edilmektedir.

katılmak isteyenler için bilgiler:

ACG (yeni nick'im FT Khaos) müttefik kodu: 662 854 839

https://swgoh.gg/g/4238/frantic-turks/

Post edited by acg on

Replies

• acg
    125 posts Member
    Options
    arkadaşlar, yukarıdaki yazı editlendi ve sayı 49'a çıktı. son 1 kişilik yer kaldı. katılmak isteyenlerin bilgisine.

• acg
    125 posts Member
    edited November 2016
    Options
    Arkadaşlar, sayı tamamlandı. Tekrar alım gerçekleşirse burada haber vereceğiz. Guildimize gelmek isteyenler buradan bize ulaşabilir.
    Post edited by acg on
  • acg
    125 posts Member
    edited December 2016
    Options
    Arkadaslar merhaba, guildimiz uye alimlarina tekrar baslamistir. 84 level ve 30+ 7* karaktere sahip oyuncular bana buradan veya yukarida ilk entry'de belirttigim muttefik kodumdan ulasabilirler.

Su an icin 2 kisilik bos yerimiz bulunmaktadir, 28k ve ustu raid ticketlari toplayip 4 gunde 1 t6 aat bitirmekteyiz. T7 gecisimize destek verebilecek kisiler olursa aramiza bekleriz, iyi oyunlar dilerim.
    Post edited by acg on
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar su an 50 kisiyiz ama t6 katkilari dusuk olanlari cikariyoruz. Aatde destek verebilecek arkadaslar yani t7 icin gecisi kolaylastiracak arkadaslar bana buradan ulasabilir.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar t7 denemelerimizde p2 de droid kadro eksikligimiz oldugunu gorduk. Uygun droid kadrolarina sahipler ulasirlarsa yer acip kendilerini alabiliriz.
  • Options
    Oyuncu arayışımız sürüyor. T7 AAT'de tek sıkıntı yaşadığımız bölüm phase 2 olduğu için droid kadrosu olan oyuncular önceliğimizdir. Whatsapp kullanıyoruz ve sürekli iletişim halinde olan bir ekibiz. Katılmak isteyen 83 level üstü arkadaşları bekliyoruz.
  • Lifeazure
    35 posts Member
    edited December 2016
    Options
    Oyunda Başarılar!!!! Güzel bir guild kurmuşsunuz.
    Yeni düzenlemede T7 AAT için destek amaçlı girip çıkabilirim. Eğer oyun müsade ediyorsa eskisi gibi..

https://swgoh.gg/u/lifeazure/
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Turk guildleri tamamen zorlaniyor su an t7de. Gercek anlamiyla (cesitli yazilimlar kullanmadan) bitiren yok herhalde. Bu sebeple tum iyi turk oyunculara daha fazla zaman kaybetmemeleri icin kapimiz acik. Su an en yakin bizsek t7 bitirmeye, gelin destek olun birlikte bitirelim.

1 2 haftaya bitirecegiz kesinlikle ama fazla zaman kaybedildi. Uygun olan herkes veya her guild mesaj atabilir. Her turlu fikir alisverisine acigiz.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Lifeazure, dostum ozelden yazdim sana da. Bilgin olsun, tesekkur ederiz ayrica.
  • krushmut
    1 posts Member
    edited December 2016
    Options
    Merhabalar,

Guild'de yer var mıdır acaba?

https://swgoh.gg/u/krushmut/
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Dostum merhaba. Hesabın public degildi bakamadim haliyle envanterine. Müttefik kodun dogruysa nickin krebian mi? Muttefik kodundan bunu buldum da.

Eger uygun envantere sahipsen yer açabiliriz çünku.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar malum t6 reworkunden sonra aat t6 saatler icinde bitmeye başladı. Ayni zamanda kadro genisligimiz t7'ye uygun oldugu icin t7 acmamiz gerekiyor. Bu sebeple arena derecesi iyi arkadaslari ve droid kadrosu t7'ye uygun arkadaslari aramiza katma sureci su an halen geçerlidir.

T7 muhtemelen aybasindan itibaren yapılacaktir, bu sureden sonra uye cikisi olmadan uye girisi pek olmayacaktır. Katilmak isteyen arkadaslar bu süreye kadar ulasirlarsa seviniriz. Bol kritik vuruşlar dilerim.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar 1 kisilik yer açıldı, aramiza katilmak isteyenlere duyurulur.
  • Options
    slm arkadaslar su an bir guilddeyim sizde yer varsa size katilmak isterim ACG sana ally istegi gonderdim. ordan bakabilirsin benim oyuncuprofilime.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Gordum dostum su an. Eger cikarsan guildden talep gönderebilirim 1 kisilik yerimiz var hali hazirda.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar ilk t7 aat raidimizi bitirmiş bulunuyoruz. Hile yapmadan t7 bitiren ilk Türk guildiyiz an itibariyle.

Bundan sonraki oyuncu alımları haliyle daha da azalacaktir. Arena derecesi ve kadro genişliğine bagli alima dönmüştür artik.

Su an icin yer bulunmamasina rağmen aramiza katilmak isteyen kişiler buradan bize ulasabilir.

Iyi oyunlar dileriz.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar aramizdan bir arkadasimiz oyunu birakma karari aldi. Geri donmemesi halinde 1 kisilik yerimiz acikta olacaktır. Iyi arena sıralaması ve kadro genişliği uygun olan aktif kullanicilar bize ulasabilir buradan.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar kesin olarak (tum cabalarimiza ragmen donmedi arkadasimiz oyuna) bir kişilik bos yerimiz vardir. Aramiza katilmak isteyenlere duyurulur.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar gec kalmayın, kenobi shardlarini kaçırmayın.

Davetiye sistemi olduğundan buradan ulaşın arkadaslar bir de. Direkt kabul edemiyoruz herkesi.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Sayı tamamlanmıştır. Ama buradan bize ulasabilirsiniz arkadaşlar. Iyi oyunlar dileriz.
  • Options
    Hi guys,
    I am in a shad with one of your guys (in game name Nocera). I would like to get in contact with him by Line. Can you help?
    Thanks!
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Hi adrian_m,

his line id: nocera
  • acg
    125 posts Member
    edited January 2017
    Options
    Arkadaslar aramizdan 2 arkadaş oyunu birakti, haliyle 2 kişilik boş yerimiz bulunmaktadır. Arena derecesi iyi aktif 600/600 yapan arkadaşlari aramiza alabiliriz. Swgoh.gg üyelik hesabinizi atarsaniz ya da muttefik olarak eklerseniz beni kadronuzu inceleyebilirim.

Iyi oyunlar dilerim.

Not: 1 saat icinde aat t7 açılacaktır. Hızlı olursaniz kenobi shardlarini kacirmazsiniz.
    Post edited by acg on
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar p1 fazi bitti, yarin öglene kalmaz aat raid. 22:30'da da rancor açılacak, kacirmayin.
  • acg
    125 posts Member
    edited January 2017
    Options
    Arkadaslar oyuncu alimlarimiz devam etmektedir. Her zaman güçlü ve hazir bi guild olarak kalmak icin oyuncu alımlarında hakli olarak biraz daha seçiciyiz. Hali hazirda gelen davetleri arena sırası ve kadro genişliği uygun olmadığı icin geri cevirmek zorundayız. Umarim bunu anlayisla karsiliyorsunuzdur.

Bu sebeple aktif arena oyuncusu (özellikle ilk 20) arkadaşlar basvurursa seviniriz. Guilde katilim haricinde oyunla ilgili soru & muhabbet (aat destek vs) için burayi kullanabilirsiniz.

Iyi oyunlar dileriz.

Not: Türkçe yazmamdan anlaşıldigi uzere iletisimde sorun olmamasi icin yabancı arkadaslari kabul edemiyoruz.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar -yazmayi unuttum- sayimiz tamamlanmıştır. Bir süre alim yapılmayacaktır. Aat t7 4 saatte bitiyor artık, rancora dönmesin diye boyle karar verdik.

Bize ulasmak isteyenlere her türlü yardim ve desteğe hazırız. Iyi oyunlar dileriz.
  • Options
    Hi Frantic Turks! I have a member of your guild on my arena shard. I was wondering if y'all could try to get me in touch with Vercenik? Thanks for any help.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Hi alphonse, i told him. He will reach you.

• Options
    Thanks acg!
  • Options
    Hi Frantic Turks! I have a member of your guild on my arena shard. I was wondering if y'all could try to get me in touch with FIRINCI? Thanks for any help KIB AOE
    FT ROSALINDA
Sign In or Register to comment.