Frantic Turks [110m GP/41*] Oyuncu Alımları

Replies

• Options
    acg wrote: »
    Merhaba dostum. Guildden cikabilirsen davet edebilirim seni :)

Çıktım ben haber bekliyor olacağım sizden...
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Tamamdir, davet yolladim dostum. Oyle bir kural var ama tam olarak suresini bilmiyorum. Umarim bir sorun yasamazsin.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arakadaşlar loncamiz tamamen dolu olsa da her zaman aktif en iyi turk oyunculara kapimiz acik oldugu icin basligi 49/50 olarak birakiyorum.

Hergun yaklasik olarak 15-20 civarinda arena 1cisi çıkarıyoruz. Muhabbet, raid saatleri ve yonetim olarak bir sikinti yasamayacaginiza emin olabilirsiniz. Katilmak icin lutfen buradan veya ozel mesaj yoluyla bana mesaj atin arkadaslar. Iyi oyunlar!

• Options
    Merhaba,
    Özelden de mesaj attım ama burdan da yazayım dedim. Müttefik davetimi kabul ettiniz teşekkürler. Yer varsa ve lonca için yeterli isem ekibe katılmak isterim. Şu an bir loncadayım. Uygun cvevabı alırsam çıkacağım. Olumlu cevap almak ümidiyle. hakkinen7.
    hakkinen7
  • ScarJo
    1 posts Member
    Options
    Özel mesaj attım.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar merhaba. Reddit ve forumda bir cok yerde allie kodum mevcut oldugu icin cok fazla muttefik teklifi aliyorum ama bos yer olmadigi icin ekleyemiyorum kimseyi su andan itibaren. Eger yardimci olabilecegim bir durum soz konusu ise lutfen ozelden mesaj atarsaniz sevinirim. Oyle bir durumda yine de yardimci olmaya calisirim.

Iyi oyunlar arkadaslar (FT Khaos)
  • Options
    Arkadaşlar Merhaba,
    Şu an loncamız dolu olsa da; aktif, envanteri güçlü ve arenası iyi Türk oyuncuları aramızda görmek isteriz. Guild'e katılım için bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

Iyı Oyunlar
    FT Battlezed
  • BattlezeD
    147 posts Member
    Options
    Arkadaşlar,
    Loncamızda 1 kişilik yerimiz mevcuttur. Envanter ve arena sıralaması önemlidir. Buraya veya Bana özel mesaj gönderebilirsiniz.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Evet arkadaslar. Forumla bundan sonra FT Battlezed arkadasimiz ilgilenmektedir, bilginiz olsun.

Bu arada yakin zamanda en iyi oyuncumuz oyunu birakti. Bu sebeple yakin surede alacagimiz kisinin her gun aktif bir sekilde 1 olmasini ve iyi bir collection score a sahip olmasini bekliyoruz. Bunun haricinde oyuncu alinmayacaktir.

Iyi oyunlar!
  • Options
    Ben guildinize katılmak isterim en azından 3 haat ye general kenobi yi açıcam o yüzden bi süre sizin guildinizde kalabilirsem sevinirim ally code 149-259-145
  • Options
    Guildimize yeni oyuncu arayışımız devam etmektedir. İyi arena derecesi olan ve her gün 600 enerji harcayacak arkadaşları bekliyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar buradan yazsınlar lütfen.
  • BattlezeD
    147 posts Member
    Options
    Merhaba
    Arayışımız günceldir. 1 kişi alınacaktır.

https://swgoh.gg/g/4238/frantic-turks/
  • zebellah
    13 posts Member
    Options
    UP
    FT ROSALINDA
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Up'layayim dedin, elinden gelen bu muydu?
  • J0K3R
    2286 posts Member
    Options
    zebellah wrote: »
    UP

Please do not bump threads
    May the force be with you. It shall free you.
  • zebellah
    13 posts Member
    Options
    mod kardes oldu mu simdi mutlu musun

iv5vbK1.jpg
    FT ROSALINDA
  • acg
    125 posts Member
    Options
    La adam bizim dili anlamiyor chirrut tenacity ingilizce yazdigin icin laf yedin kenobi retribution. Fulcrum ahsoka falan yazayim da is konusuyoruz sansin.
  • BattlezeD
    147 posts Member
    Options
    Hala loncamiza gelmek isteyen varsa 1 kişilik yerimiz mevcuttur. Burada gördüğünüz üzere ismimizin hakkını veren bir loncayiz.
  • Options
    Katılmak isterim.
  • Options
    Merhaba, Arena sıralaması en az 20 ve Envanteri güçlü kişiler arıyoruz. İlgin için teşekkürler, ileride tekrar konuşabiliriz.
  • Options
    723-947-742 şartlar uyuyorsa katılmak isterim

• Options
    Merhabalar,

Hala alım yapıyorsanız, katılmak isterim.

Ally Code : 632-781-345

swgoh.gg Link : https://swgoh.gg/u/valazar/

Teşekkürler,
  • BattlezeD
    147 posts Member
    edited June 2017
    Options
    Merhaba,
    @Valazar Sana müttefik isteği yolladım. Loncandan çıkarsan davet edebilirim seni.
  • Options
    BattlezeD wrote: »
    Merhaba,
    @Valazar Sana müttefik isteği yolladım. Loncandan çıkarsan davet edebilirim seni.

Merhaba,

Mevcut guildden çıkmış durumdayım.

Teşekkürler
  • BattlezeD
    147 posts Member
    edited June 2017
    Options
    Arayışımız Günceldir. Gelmek isteyen arkadaşların envanterlerinin HAAT için uygun olması önemlidir.
  • acg
    125 posts Member
    Options
    Arkadaslar oyuncu alimlarinda secici olma sebebimiz gelen kisilerin zorlanmamasi icindir. Haat'de ilk 5'e 7 8m hasarla bile girilemiyor. Rancor raidlerde bircok sololayan kisi oluyor. Envanteri iyi olmayan zor gelisir bizim guildimizde. Ara ara gelisemiyorum diyip daha kendilerine uygun loncalara katilmak icin aramizdan ayrilanlar da oluyor hatta bu sebeple.

Lutfen yanlis anlasilma olmasin. Iyi oyunlar.
  • acg
    125 posts Member
    edited June 2017
    Options
    Arkadaslar gorev değişikliği oldu, forumla ben ilgileniyorum artik. Guildimizle ilgili bilgi edinmek ve katilmak icin bana ulasabilirsiniz.

Bunun disinda arena 1.si bir arkadaşımız oyunu birakti. Su an bir alt account ile yerini tutuyoruz ama katilmak isteyenler bana buradan ya da aşağıdaki id'lerden ulasabilir.

Guild swgoh sayfasi: https://swgoh.gg/g/4238/frantic-turks/

FT Khaos (oyundaki nick'im) line id: ft_khaos
    FT Khaos discord id: FT Khaos#4380

Guild ici iletisim olarak discord kullanıyoruz. Iyi oyunlar
  • acg
    125 posts Member
    Options
  • acg
    125 posts Member
    edited June 2017
    Options
    Cookie_monster_impatient.gif

Arkadaslar loncamiza yeni oyuncular alinacaktir. Bazi arkadaslarimiz oyunu birakacak yakinda. Gunluk 30k toplamamizi aksatmayacak sekilde arena derecesi iyi olan kisileri bekliyoruz.
  • Options
    ZFYU9qz.jpg
    FT ROSALINDA
Sign In or Register to comment.