Greek (Hellenic) Guild?

Replies

  • Options
    παιδια καλησπερα και απο εμενα, καθημερινος παιχτης εδω και 2 μηνες και εγω και ειμαι 71 lvl. ποσοιπου θελουν ακομη ελληνικο guild?
  • Options
    Να κάνω μια ερώτηση, και στο δικό σας guild εμφανίζεται το bug που οι θέσεις 41-50 έχουν περισσότερα contribution coins από τις θέσεις 3-40?
  • Options
    https://www.facebook.com/groups/163018094097367/

    Ελληνικό Active Guild!
  • Options
    ProfmyGR wrote: »
    Να κάνω μια ερώτηση, και στο δικό σας guild εμφανίζεται το bug που οι θέσεις 41-50 έχουν περισσότερα contribution coins από τις θέσεις 3-40?

    Να σου πω δε το έχω προσέξει. Θα το κοιτάξω.
  • ProfmyGR
    53 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Να σου πω δε το έχω προσέξει. Θα το κοιτάξω.

    Τσέκαρε μια ματιά Άγγελε, ευχαριστώ.
  • Options
    Δεν ειδα κατι τέτοιο .
    Ξεκινήσατε τα raid ?
    Σε ποιο μπήκατε ;
    Πόσα coins έχετε μαζέψει ;
  • Options
    ProfmyGR όχι εμάς είναι κανονικά.
    Αδειασα δύο θέσεις θες να έρθεις;
  • Options
    Εγω θα σου πρότεινα να έρθεις . Ειναι χαλαρά όπως το θελεις , σε χρειαζόμαστε γιατί ξέρεις καλά το παιχνίδι και θα παίρνεις αρκετούς πόντους γιατί θα είσαι στις πρώτες θέσεις κάθε φορά.
  • Options
    Καλησπέρα και από μένα, είμαστε και εμείς μια παρέα που παίζει χαλαρά (βλ. κάθε μέρα αλλά free) από την αρχή που βγήκε το game, έχουμε κάνει ένα χαρούμενο guild και ψάχνουμε κόσμο - αν δεν έχετε βρει που να πάτε, είστε ευπρόσδεκτοι :)
  • ProfmyGR
    53 posts Member
    edited April 2016
    Options
    Ευχαριστώ πάρα πολύ Άγγελε. Εχουμε μόνο 4-6 whales, όλοι οι άλλοι είναι normal. Τις πρώτες 2 μέρες είμαι στην πρώτη δεκάδα στο guild, αν και είναι νωρίς ακόμα.

    Στο guild σας πως είναι τα πράγματα μαζέψατε αρκετά coinsτις πρώτες 2 μέρες?

    Όχι Λουκά ακόμα δεν ξεκινήσαμε raid, αν και έχουμε μαζέψει ήδη παραπάνω νομίσματα (ενα 50αρικο) για 5ο επίπεδο. Λένε για Σαββατοκυριακό να κάνουν από 1 και στις 2 μέρες για να παίξουν όλοι όσοι δουλεύουν ή έχουν άλλες ανάγκες τις εργάσιμες μέρες.
  • Options
    Έχουμε εμείς 44700.
  • Options
    Θα ξεκινήσω το tier V μόλις πάμε στα 46000
  • Deimos
    326 posts Member
    Options
    Εμεις καναμε το 5. Ειμαστε στο τελευταιο σταδιο του raid. Γελιο εχει! Αυριο θα το ολοκληρωσουμε.
  • Options
    Πως μπορω να μπω σε καποιο ελληνικο guild; Ειμαι level 75. Μπορει καποιος να μου στειλει προσκληση; 114-734-937
  • Options
    Καλημέρα φίλος.
    Μπορείς να μπεις στο δικό μας guild. Κάνε με add στο fb να σε βάλω στο group μας και στο guild.
    Θε με βρεις σαν Nick Dekoulis (ασπρόμαυρη φωτό) και φυσικά στείλε μου ένα μήνυμα να ξέρω ποιον κανω add.
  • Options
    Καλησπερα.
    Θελω να μπω σε ενα Ελληνικο guild που να κανει level 5+ raids. Ειμαι καθημερινος free player, lev80 με 17 lev7 tunes . Δεν εχω facebook. Ally code 198-314-368.
  • Options
    Greek empire υπάρχει μια τελευταία θέση . Σου εςτειλα request
  • Options
    Φαινεται οτι δεν προλαβα. Δειχνει 50/50. Αργησα?
  • Options
    Σου έστειλα πρόσκληση
  • Options
    Ευχαριστω. Μπηκα.
  • Stav_Koobu
    21 posts Member
    edited June 2016
    Options
    Μάγκες δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλο το thread...αλλά είμαι με ένα άλλο παιδί στην TNR(Mace Windex,Uprising) μήνες τώρα
    https://swgoh.gg/g/431/tnr-mace-windex/ (MaxPayne και SpongeSiM είμαστε από Ελλάδα)
    https://swgoh.gg/g/456/tnr-uprising/
    Πολύ φιλική guild, λογικοί κανόνες μεγάλο κ ευχάριστο community...όποιος θέλει να μου πει κάνουμε recruiting (είμαστε Τ7 στα 2 main subguild και έχουμε και ένα για low lvl)

    Έχουμε πρόγραμμα "theorycrafting" που μιλάμε για ποιους χαρακτήρες να κάνουμε farm για Arena,Raids και οτιδήποτε άλλο έχει να κάνει με το game ,με τους πιο έμπυρους και επιτυχημένους παίκτες στη guild για όποιον χρειάζεται βοήθεια η απλά θέλει να μοιραστεί ιδέες.

    Το καλό attitude ανταμείβεται!...κάθε μήνα έχουμε Player of the month απονομή Google Play ή App Store gift card απτούς leader στο άτομο που βοήθησε περισσότερο μέσα στο μήνα.

    Έχουμε πάρα πολλά άτομα από διάφορες χώρες (f2p,p2p φάλαινες.. δελφίνια τα πάντα όλα) και εκπληκτικούς leader και officer...στόχος είναι να μεγαλώσουμε όσο περισσότερο μπορούμε σαν guild και το βασικό, να περνάμε καλά!
    Post edited by Stav_Koobu on
  • Options
    Παιδιά χρειαζόμαστε 2-3 άτομα φουλαρισμενα για να ρίξουμε το πρώτο μας ρανκορ στο heroic. Μπορεί κάποιος να έρθει να βοηθήσει να πάρει και τα rewards;
    Και αν θέλει να μείνει κιόλας. Είμαστε το Greek Empire.
    Και θέλουμε γύρω στο 35% της τελευταίας φάσης. Αμαρτία είναι εδώ που φτάσαμε.
  • Options
    Γεια σου Άγγελε.

    Σου έχω αντιπρόταση.
    Η δικιά μου Guild ψάχνει άτομα για να μεγαλώσει τα νούμερα της (έγινε ξεσκαρτάρισμα και έφυγαν τα ανενεργά μέλη). Αυτή την στιγμή είμαστε 30 άτομα εκ των οποίων οι 11 είναι 80 και οι υπόλοιποι 70κατι, με πολλούς να 80αριζουν σύντομα.

    Κάνουμε καθημερινά Raid και μάλιστα αύριο θα ανοίξουμε το προτελευταίο tier.

    Έχω φτιάξει και group στο Facebook για να επικοινωνούμε καλύτερα.

    Όποτε εάν είστε μια παρέα των 20 ατόμων και κάτω θα σου πρότεινα να έρθετε σε εμάς.

    Μπορείς να βρεις το γρουπ μας εδώ: www.facebook.com/groups/163018094097367
    Κάνε αίτηση να μπεις ώστε να δω το όνομα σου και να μιλήσουμε εάν θες στο chat για οποίες απορίες μπορείς να έχεις.
  • Options
    Λίγο δύσκολο είμαι διαχειριστής του Guild. :p
    Πάντως ευχαριστώ.
  • Options
    Ναι σε ενδιαφέρει να παραμείνεις leader, καταλαβαίνω. Πάντως η προσφορά ισχύει για όλους εδώ που τυχών ενδιαφέρονται να ενταχθούν σε δυνατό Ελληνικό Guild.
  • Options
    Όχι αδερφέ δεν είναι το leader. Αλλά με τα παιδιά ειμαστε μαζί κοντά 4 μήνες.
    Οσο να ναι γνωριζόμαστε αρκετά πλέον.
  • Fitsou_GR
    10 posts Member
    edited July 2016
    Options
    AggelosV82 wrote: »
    Όχι αδερφέ δεν είναι το leader. Αλλά με τα παιδιά ειμαστε μαζί κοντά 4 μήνες.
    Οσο να ναι γνωριζόμαστε αρκετά πλέον.

    Μαλλον έχει γίνει κάποιο μπέρδεμα.. Ανέφερες ότι είσαι ο διαχειριστής της ομάδας σου οταν σου έκανα την πρόταση.. Τωρα μου λες ότι δεν θες να αφήσεις τα παιδιά γιατι είστε παρεάκι..

    Έχω μπερδευτεί λιγακι για το ποιο απο τα δυο ισχύει τελικά.

    Λύση θα μπορούσε να βρεθεί ίσως φτιαχνωντας μια Subguild εάν ισχύει το δεύτερο και είστε πάνω απο 20 άτομα.

    Σε κάθε περίπτωση το group στο Facebook στο έδωσα εκεί μπορείς να με βρεις να το συζητήσουμε περαιτέρω.
  • loumcgarret
    18 posts Member
    edited July 2016
    Options
    Το Greek Empire Gulid την 1η Αυγούστου θα ξεκαθαρίσει τα ανενεργά μέλη και θα ανοίξουν 2-5 θέσεις για νέα μέλη.
    Επειδή επι το πλείστον θα ανοίγουμε Heroic, ψάχνουμε μέλη L.80 με 2-3 ομάδες 7*.
    Όσοι πιστοί προσέλθετε.
    Διαχειστής του guild είναι ο AggelosV82 που βλέπετε στα προηγούμενα post.
    Απαντήστε εδώ και θα σας βρούμε.
    Post edited by loumcgarret on
  • Options
    Παιδιά έχουμε σελίδα στο Facebook να επικοινωνούμε ?ειναι κλειδωμένο το chat σε μένα .
  • Options
    Greek empire guild μηπως να φτιάξει κάποιος σελίδα στο Facebook για να οργανωθούμε καλύτερα ;;
Sign In or Register to comment.