Greek (Hellenic) Guild?

12346Next

Replies

  • Options
    Γιατι με βγάλατε απο το guild ρε παιδιά;;;;Elias Lund λέγομαι και ειμαι καθε μερα active
  • Options
    Συγνώμη αδερφέ. Στείλε μου πάλι τον κωδικό σου και σε βάζω επί τόπου. Βασικά σε έβγαλα γιατί έκανες 500 χιλιάρικα στην αρχή ενώ είχαμε πει το πρώτο 24ωρο μηδέν. Τέλος πάντων. Πες μου τον κωδικό και μπήκες. Θα το διορθώσουμε το λάθος.
    Απλά αν δεν έχεις chat βλέπε τον πίνακα ανακοινώσεων του Guild στο παιχνίδι. Πραγματικά νομίζαμε ότι ήσουν ξένος.
  • Options
    Τον βρήκα. Σου έστειλα invite.
  • Options
    Οκ ευχαριστω.το ειχα απορία γιατι δεν βαράτε.μαλιστα επηδη στην αρχή κανω λιγότερο damage πίστεψα το αντίθετο οτι ετσι θα βοηθήσω παραπάνω.τεσπα θα κοιτάξω μπάς και ξεκλείδωσω το chat .πινακα ανακοινώσεων δεν βλέπω επίσης.αν κανω πάλι κατι λάθος κανε ενα κόπο και γραψε το μου εδω.ευχαριστω
  • Options
    Έγινε ρε συ. Καλώς ήρθες πίσω. :)
  • Options
    Για οποιαδήποτε αλλαγή θα σου στέλνω.
  • Options
    Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα να συμμετάσχω και εγώ σε κάποιο ελληνικό guild! Είμαι ήδη στο heroes guild! Είμαι level 80! To ally code είναι 416-116-162!
  • Options
    Μου λέει ότι "Αυτό το περιεχόμενο δεν είναι διαθέσιμο προς το παρόν"..!
  • Options
    se kano add sto game kai apo ekei tha se balo sto guild
  • Options
    mpes sto game
  • Options
    filaraki eisai idi se guild, bges gia na se kano inv
  • Options
    Οκ βγήκα!!
  • Options
    Θα με βάλεις στο guild;;; :smile:
  • Options
    Φιλαράκι χίλια συγνώμη, αλλα η ηλιθιότητα μου και η δυσλεξία μου φτάσανε σε νέα ύψη. Το δικό σου "οκ βγήκα" το είδα σαν "οκ βρήκα" και θεώρησα ότι είχες βρει guild μέχρι να σε κάνω add και invite.... Σε κάθε περίπτωση σε έκανα τώρα.
  • frisenbixler
    3 posts Member
    edited November 2016
    Options
    Παιδια καλησπερα ειμαι μελος αλλου guild που κανει Rankor tier 6 καθε 4 με 5 μερες περιπου. Ειμαστε περιπου καμια 30αρια active (οι μισοι Ελληνες) καμια δεκαρια ειναι δυνατα παλικαρια αλλα δεν βλεπω να μαζευοματε παραπανω... ειμαι παντα μεσα στην τριαδα στα raids και πρωτος αυτη τη στιγμη στο Tank Raid το οποιο εχουμε ξεκινησει και θα αργησουμε να τελειωσουμε..... Εχω 32 7* χαρακτηρες συνολικα, (1 με glv11, 10 glv10, 8 glv9 ,13 glv 8) . Βασικα το Greek Empire το βρηκα απο εναν ally δικο σας που εχω στο παιχνιδι ! Τον ΑlexanderΤheGreat7 και ειδα οτι κανετε heroic και εχετε μαζεψει αρκετα han solo shards (αν ειστε αυτοι τελικα..!!). Αν νομιζετε οτι μπορω να σας βοηθησω...και να βοηθησετε και σεις, να παρουμε και μεις λιγα shards...Eιμαι μεσα. ;-)
    Post edited by frisenbixler on
  • Options
    Γεια χαρα παιδιά
    Είμαι σε ελληνικό guild και κανουμε Τ5 με ένα refresh και Τ6 ανοίξαμε μια φορά και πήρε βδομάδα.
    Δεν έχω παίξει ποτέ σε δυνατό guild και θέλω να δοκιμάσω μερικά heroic.
    Έχω 12 7* και 3-4 που κοντεύουν. Eίμαι FTP lvl 81 και ξοδεύω κάθε μέρα τα 600 energy.
    Υπάρχει κανένα ελληνικό guild που θέλει να μπω?
  • Options
    Παιδιά καλησπέρα και καλές γιορτές . Έχω ανοίξει guild μαζί με άλλα δύο παιδιά από Ελλάδα και ψάχνουμε μέλη. Αν ενδιαφέρεστε , καλώς να ορίσετε. Το όνομα του guild είναι kapsimo
  • Options
    Το Greek Order εχει 10 θέσεις ανοικτές, οποίος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm.
    Είμαστε μονο Έλληνες, κάνουμε 2-3 heroic pit την εβδομάδα στις 20:00 πάντα.
    Δεν μας απασχολεί το lvl, βοηθάμε τους νέους παίκτες αρκεί:
    - να είστε ενεργοί με καθημερινή συνεισφορά τικετς 600/600
    - ανοιχτό το in-game chat και εγγραφή στο fb group για να ενημερώνεστε για τα θέματα του guild.
    - να ακολουθείτε τους κανόνες στα raid (1ή μερα 24h registration phase με zero damage).

    https://swgoh.gg/g/3140/greek-order/
  • Options
    Ειμαστε οι Greek Heroes και εχουμε καποιες ανοιχτες θεσεις για παιχτες που ενδιαφερονται για Heroic Tank.

    Επι του παροντος κανουμε 3 heroic Pit τη βδομαδα και ετοιμαζομαστε πολυ ενεργα για το HAAT,οποτε αναζητουμε ενεργους παιχτες που θα μπορουν να συμβαλλουν στο στοχο μας.

    Βασικοι κανονες:
    - Καθημερινη συμμετοχη και 600/600 tickets
    - Μηδενικο damage στα raid το πρωτο 24ωρο, ωστε να μπαινουν ολοι στα rewards.
    - Συμμετοχη στο chat.
    Για επιπλεον συνεννοηση, εχουμε line και discord, οπου η συμμετοχη δεν ειναι υποχρεωτικη, ενθαρρυνουμε ομως ολους τους παιχτες μας να μπουν, ωστε να οργανωνομαστε καλυτερα. Επιπλεον ειμαστε πολυ ωραιο παρεακι!!

    Για επικοινωνια:
    Discord: Vaso#9064
    Line: mathripper
  • Options
    Καλησπέρα είμαστε το Ελληνικό Guild Greek Order και ψάχνουμε μόνο ενεργούς παίχτες για το guild μας.

    Βαζουμε 3 heroic Rancor 2 heroic AAT Raid την εβδομάδα.
    Ελάτε να μαζέψουμε μαζί shards General Kenobi.

    Θέλουμε αυστηρά 600 tickets/day
    Να κανετε join στο discord server μας για πιο άμεση επικοινωνία και πολλά θεματικά channels για να λεμε τα πάντα για το game
    και για 24h 0 damage στο rancor raid ετσι ωστε να παίρνουν όλοι rewards

    https://swgoh.gg/g/3140/greek-order/

    Επικοινωνήστε μαζί μου είτε εδω είτε Discord:Jakku#8143
  • Options
    Καλησπέρα είμαστε το Ελληνικό Guild Greek Order και ψάχνουμε μόνο ενεργούς παίχτες για το guild μας.

    Βαζουμε 3 heroic Rancor 2 heroic AAT Raid την εβδομάδα.
    Ελάτε να μαζέψουμε μαζί shards General Kenobi.

    Θέλουμε αυστηρά 600 tickets/day
    Να κανετε join στο discord server μας για πιο άμεση επικοινωνία και πολλά θεματικά channels για να λεμε τα πάντα για το game
    και για 24h 0 damage στο rancor raid ετσι ωστε να παίρνουν όλοι rewards

    https://swgoh.gg/g/3140/greek-order/

    Επικοινωνήστε μαζί μου είτε εδω είτε Discord:Jakku#8143

    Manolis#7819 μπες να μιλήσουμε
  • Options
    Καλησπέρα σε όλους τους έλληνες που παίζουν swgoh και σε ολα τα ελληνικά Guild.

    Έχει δημιουργηθεί ένας ελληνικός server στο discord για να μαζευτούμε όλοι ώστε να χουμε τη δυνατότητα να
    γνωριστούμε, να μοιραστουμε ιδέες εμπειρίες, να υπάρξουν ζημώσεις μεταξύ των guild για merge/συνεργασίες, να αλληλοβοηθηθούμε σε όποιο καινουργιο Mode προκυψει(territory battles), να μας δωσουν ιδέες και πληροφορίες άτομα που ανήκουν σε μεγαλα guilds του εξωτερικού και να υπάρχει άμεσα δυνατότητα για recruitment .

    https://discord.gg/UCR4DVA

    είναι το link για να κανετε join. Τα υπόλοιπα τα λέμε στον server.
Sign In or Register to comment.